DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Mandaly- náušnice

Náušnice MANDALY

Náušnice si můžete objednat zasláním zprávy na email leiluska@centrum.cz

vybrat si můžete číslo mandaly, kterou v náušnicích chcete mít zde: Mandaly - vzory

 

Náušničky můžete objednat ve velikosti:

-  malé o průměru vnitřního motivu mandaly cca 12mm (celkem 14mm) na nerezovém podkladu se zavíracím zapínáním z chirurgické oceli 

cena 180Kč/pár

 

 

-  velké o průměru vnitřního motivu mandaly cca 18mm (celkem 20mm) na nerezovém podkladu se zapínáním na afroháček z chirurgické oceli + silikonové zarážky proti vypadnutí (nebo zavíracím zapínáním z chirurgické oceli )

cena 250Kč/pár

 

-  napichovací o průměru vnitřního motivu mandaly cca 12mm (celkem 14mm) na nerezovém podkladu se ,,zarážkou" (zapínáním) z chirurgické oceli tzv. ,,motýlek" nebo se silikovovou ,,zarážkou" ve tvaru květinky (v balení obě varianty, ať si můžete sami rozhodnout co Vám více vyhovuje)

cena 150Kč/pár

Mandaly vybírejte INTUITIVNĚ - pokud např. ráda nosíte zelenou barvu, ale nejvíc vás oslovila mandala např. růžová, tak si vyberte růžovou - je to ta vaše mandala, která si Vás vybrala, aby vám právě v tuto chvíli dodávala takovou energii, jakou právě potřebujete... Pokud potřebujete poradit, napište mi zprávu na email leiluska@centrum.cz , ráda pomůžu a pošlu konkretnější popis mandaly, která Vás oslovila. Na přání můžu udělat i mandalkovou sadu s přívěškem a náramkem.